Komplet notatek z biologii (e-book)

Zawartość obejmuje:

• 473 kolorowe skany zawierające setki własnoręcznie wykonanych ilustracji oraz schematów

• materiał zgodny z podstawą programową po gimnazjum oraz szkole podstawowej

• sprawdzone mnemoniki ułatwiające zapamiętywanie materiału

• możliwość wydrukowania

• możliwość zapisania pliku i korzystania na tablecie lub komputerze

93% na maturze z biologii?

93% na maturze z biologii? Czy to możliwe? Grunt to dobre przygotowanie teoretyczne, które pozwoli Wam rozwiązać tysiące zadań co przełoży się na wymarzony, wysoki wynik! W klasie maturalnej nie powtarzałam już z podręcznika - to zbyt dużo szczegółów, o które nikt już nie pyta na NOWEJ formule egzaminu. Idealnie za to sprawdziły się notatki, które w sposób holistyczny obejmują każde zagadnienie.

Plik zawiera 473 skany, które zawierają cały materiał z biologii rozszerzonej. Stworzyłam je na bazie podstawy programowej i są zgodne zarówno z wymaganiami po gimnazjum jak i szkole podstawowej. (zagadnienia z podstawy 4-letniej zostały oznaczone gwiazdkami ***). Notatki są kolorowe, posiadają mnóstwo schematów, rysunków i mnemoników, które uprzyjemniają i ułatwiają zapamiętywanie informacji. Dodatkowo tworzenie ich z korepetytorskiej perspektywy spowodowało, że zagadnienia się wyjaśnione w taki sposób, aby ułatwić Wam odpowiadanie pod klucz. To najczęściej wybierany produkt przez maturzystów - przeczytaj opinie od zadowolonych klientów w zapisanej relacji na moim instagramie!

Po zakupie każda strona wchodząca w skład e-booka zostanie automatycznie zabezpieczona znakiem wodnym z adresem e-mail kupującego oraz stemplem z logotypem.

Kursy maturalne zgodne z wymaganiami CKE

Treść kursów jest systematycznie oraz okresowo aktualizowana przez zespół edukacyjny Medream, w skład którego wchodzą Egzaminatorzy OKE. To gwarancja dla Ciebie (i dla nas), że wszystkie materiały są zgodne z wymaganiami maturalnymi.

Zespół edukacyjny Egzaminatorów OKE

34. Ewolucjonizm

35. Biotechnologia

36. Analiza statystyczna

Notatki będą idealnym wyborem dla osób, które:

potrzebują notatek, które pomogą im z pisaniem pod klucz

szukają łatwego i sprawdzonego sposobu na powtórkę materiału

są wzrokowcami i cenią naukę z rysunkami

lubią skuteczne mnemoniki, które ułatwiają zapamiętywanie

nie mają czasu, a chcą mieć estetycznie przygotowane notatki

Paulina Rodziewicz
O mnie

Paulina Rodziewicz

Paulina rozpoczęła swoją działalność jako korepetytor już w liceum. Jej sposób opisywania i rozumienia zjawisk oraz prezentowania biologii jako pewnej całości, którą trzeba zrozumieć, a nie tylko zapamiętać, sprawdza się już od 2015 r.

Opinie użytkowników

Opinie pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z naszych kursów. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikacji opinii są opisywane w § 19 regulaminu.

5.0 /5

(Opinie: 11)

Skorzystałeś z naszej oferty?

Pomóż innym w wyborze

Dodaj opinię

Komplet notatek z biologii (e-book)

Zawartość obejmuje:

• materiał zgodny z podstawą programową po gimnazjum oraz szkole podstawowej