93% na maturze z biologii

Jak zdobyć ponad 90% na maturze z biologii? Ja zdobyłam aż 93% i wiem jak się do niej przygotować aby uzyskać taki wynik. Chętnie się tym z Tobą podzielę. Obszerne podręczniki do biologii byłyby trudne do powtórzenia przed maturą. Dlatego warto korzystać z notatek. Dzięki nim, powtórzyłam i uporządkowałam swoją wiedzę na każdy temat. Swoje notatki przygotowywałam bardzo czytelnie i dlatego nauka z nich okazała się dużo łatwiejsza niż z podręczników. Był to główny powód, dla którego osiągnęłam tak wysoki wynik. Chcesz i Ty zdać maturę z biologii tak dobrze? Skorzystaj z notatek z biologii.

Notatki z biologii

Jestem zawodowym korepetytorem i wiem jak sporządzać notatki by łatwo się z nich uczyć. Zestaw notatek z biologii, jaki Ci proponuję to prawie 400 stron z rozszerzonego poziomu. Jednak te strony nie są kolejnymi nudnymi stronami z książki! Przedstawiłam je w kolorowy sposób, umieszczając czytelne ilustracje i schematy z konkretnym wyjaśnieniem. Takie notatki ułatwią Ci odpowiedzi pod klucz. Dlatego, dzięki nim łatwiej zdasz maturę na każdym poziomie.

Logowanie / Rejestracja


Witaj

Wpisz swoje hasło:

Dołącz do nas

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zakup materiałów z biologii.
Wierzymy, że kursy Pauliny pomogą Ci w nauce i pomyślnym zdaniu egzaminów :)
Mimo, że sklep był przygotowany na bardzo dużą liczbę kupujących to zainteresowanie kursami było tak duże, że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie zamówienia zostały złożone poprawnie natomiast z powodu dużego obciążenia sklep wystawił niektóre faktury z błędem.
Nie musisz się tym przejmować ponieważ nie wymaga to od Ciebie żadnych dodatkowych dopłat. Natomiast zależy nam na przejrzystości i w związku z tym w przesyłamy fakturę korygującą i prosimy o potwierdzenie ich odebrania przez kliknięcie poniższego przycisku:

Wprowadziliśmy zmiany w regulaminie i polityce prywatności