Kurs praktyczny - wszystkie moduły

Kurs praktyczny - wszystkie moduły

760,60 zł 927,00 zł

Oszczędzasz 17% (166,40 zł).

Przekreślona cena to łączna cena wszystkich modułów kupowanych oddzielnie.

Zawartość obejmuje:

 • 63 godziny lekcyjne kursu wideo w formie 62 odcinków

 • prezentację i kartę pracy do pobrania z każdego filmu

 • dostęp na 365 dni od momentu zakupu

 • możliwość korzystania na urządzeniach mobilnych

Po drugie - praktyka 


Jeśli już posiadłaś/eś teorie to czas na zmierzenie się z zadaniami maturalnymi. Początki zawsze są ciężkie ale z czasem zobaczysz, że odpowiadanie “pod klucz” wejdzie ci w krew. Dobry wynik na maturze zapewnia przede wszystkim wykorzystanie wiedzy w praktyce, dlatego 
przygotowałam dla Ciebie zestaw 62 filmów, na których omawiam zadania z matur CKE, ze zbioru CKE, próbnych matur z Operonem oraz własnego autorstwa. Nie liczy się ilość przerobionych zadań, ważna jest ich jakość, a przede wszystkim zrozumienie, dlatego warto poświęcić czas na praktykę!

Podczas odtwarzania filmów wchodzących w skład tego kursu wyświetlane jest zabezpieczenie w postaci adresu e-mail przypisanego do konta użytkownika. 

Kurs maturalny z biologii jeszcze nigdy nie był tak przyjemny. Dzięki niemu łatwiej przyswoisz wiedzę, z którą zdasz maturę na wysokim poziomie. A to otworzy przed Tobą drzwi do każdej wyższej uczelni. Ten pakiet - "Biologia - kurs maturalny z biologii" - przygotuje Cię z każdego tematu, jakiego możesz spodziewać się na egzaminie. Dlatego, jeśli zależy Ci na wysokiej liczbie otrzymanych punktów na maturze z biologii, to dołącz już dziś online. Otrzymasz dostęp do materiałów, z którymi nauka pójdzie łatwo, a na maturę pójdziesz bez stresu.

Kursy maturalne zgodne z wymaganiami CKE

Treść kursów jest systematycznie oraz okresowo aktualizowana przez zespół edukacyjny Medream, w skład którego wchodzą Egzaminatorzy OKE. To gwarancja dla Ciebie (i dla nas), że wszystkie materiały są zgodne z wymaganiami maturalnymi.

Zespół edukacyjny Egzaminatorów OKE
Zespół edukacyjny Egzaminatorów OKE

Czego wymagają od nas w odpowiedzi na poszczególne czasowniki w poleceniu?

Jak wdrożyć się w “maturalne myślenie”?

Jak odpowiadać “pod klucz”?

Jakie typy zadań pojawiają się na maturze najczęściej?

Jakie zagadnienia zawsze pojawiają się na maturze?


Karta pracy

Ucz się z kartami


Naukę każdego tematu ułatwią Ci specjalnie przygotowane karty pracy.

Zacznij lekcję od jej uzupełnienia, a następnie obejrzyj film, żeby zweryfikować swoją wiedzę.

Nauka tak jak lubisz - z komputera, laptopa, tabletu czy telefonu

Ucz się gdzie i kiedy chcesz


Ze wszystkich materiałów możesz korzystać na każdym urządzeniu. Zarówno na komputerze, tablecie jak i smartfonie. Dlatego niezależnie od tego, czy lubisz się uczyć w łóżku, czy w autobusie, włącz kurs i wygodnie przyswajaj wiedzę.

Każdą lekcję możesz powtarzać do woli. Masz dostęp do wszystkich materiałów aż przez 365 dni od dołączenia do kursu!

Zadania w kursie z oficjalnych arkuszy CKE

Tylko realne zadania!


W kursie wykorzystuję zadania z oficjalnych arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i wydawnictwa Operon, które przygotowuje próbne matury. Dlatego mój kurs przygotowuje Cię do realnych zadań maturalnych.

Spis treści

Kurs praktyczny będzie idealnym wyborem dla osób, które:

lubią uczyć się własnym tempem

preferują naukę w zaciszu domowym

chcą skutecznie odpowiadać na pytania wyjaśnij

planują przerobić najtrudniejsze zadania z matur

dążą do opanowania pisania “pod klucz”

Paulina Rodziewicz
O mnie

Paulina Rodziewicz

Paulina rozpoczęła swoją działalność jako korepetytor już w liceum. Jej sposób opisywania i rozumienia zjawisk oraz prezentowania biologii jako pewnej całości, którą trzeba zrozumieć, a nie tylko zapamiętać, sprawdza się już od 2015 r.

Dowiedz się więcej

Opinie użytkowników

Opinie pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z naszych kursów. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikacji opinii są opisywane w § 19 regulaminu.

4.8 /5

(Opinie: 4)

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Skorzystałeś z naszej oferty?

Pomóż innym w wyborze

Dodaj opinię
 • Avatar

  Zuzanna

  06 lipca 2022

  Korzystałam z kursu teoretycznego oraz praktycznego i maturę z biologii w tym roku napisałam na 92%. Wszystkie zagadnienia są dokładnie i w przystępny sposób wytłumaczone. Dzięki kursom nauczyłam się pisać odpowiedzi pod klucz, a ilustracje pozwoliły mi na lepsze wyobrażenie sobie procesów. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup kursów.

 • Avatar

  Grażyna

  06 lipca 2022

  Kurs praktyczny od medream to must have do matury z biologii!???? Są naprawdę bardzo pomocne w przygotowaniach do matury, uczą jak rozwiązywać zadania maturalne z biologii co nie jest łatwe. Ja korzystałam z nich i przyczyniły się one do uzyskania mojego wyniku z egzaminu maturalnego, który wyniósł 85%!❤️❤️❤️ Myśle, że każdy kto chce podejść do matury dobrze przygotowany powinien zastanowić się nad zakupem kursu praktycznego. Praktyka czyni mistrza, tymbardziej w biologii, zadania z kursu praktycznego oraz rozwiązywane arkusze oprócz samej nauki napewno dały mi bardzo dużo. Matura to specyficzny egzamin, do którego trzeba się trochę nauczyć schematu rozwiązywania zadań. Myśle ze ten jak i inne kursy od medream pomogą wam tak jak mi ogarnąć zadania z biolki. ❤️Polecam!????

 • Avatar

  Katarzyna

  05 lipca 2022

  Przygotowując się do poprawy matury z biologii korzystałam z kursu teoretycznego i praktycznego. Dziś odebrałam wynik: poprawiłam z 63% na 87%! Duża zasługa w tym tej platformy! Dużą zaletą kursu praktycznego jest to, że jest on zweryfikowany przez egzaminatora przez co nie trzeba martwić się o poprawność informacji w nim zawartych. Przy niektórych zadaniach umieszczone są komentarze egzaminatora, które są cenną wskazówką na co należy zwrócić uwagę. Kolejnym plusem jest to, że zadania są uporządkowane pod tematy co ułatwia naukę. Paulina omawia zadania i wskazuje rzeczy, które powinny znaleźć się w odpowiedzi, a następnie czyta odpowiedź jaka została sformułowana np. przez CKE. W kursie brakowało mi jedynie formułowania przez Paulinę odpowiedzi pisemnej, myślę że uczyłoby to jeszcze bardziej kursantów pisania odpowiedzi pod klucz.

Kurs praktyczny - wszystkie moduły

760,60 zł 927,00 zł

Oszczędzasz 17% (166,40 zł).

Przekreślona cena to łączna cena wszystkich modułów kupowanych oddzielnie.

Zawartość obejmuje:

 • 63 godziny lekcyjne kursu wideo w formie 62 odcinków

 • prezentację i kartę pracy do pobrania z każdego filmu

 • dostęp na 365 dni od momentu zakupu

 • możliwość korzystania na urządzeniach mobilnych

Logowanie / Rejestracja


Witaj

Wpisz swoje hasło:

Dołącz do nas

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zakup materiałów z biologii.
Wierzymy, że kursy Pauliny pomogą Ci w nauce i pomyślnym zdaniu egzaminów :)
Mimo, że sklep był przygotowany na bardzo dużą liczbę kupujących to zainteresowanie kursami było tak duże, że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie zamówienia zostały złożone poprawnie natomiast z powodu dużego obciążenia sklep wystawił niektóre faktury z błędem.
Nie musisz się tym przejmować ponieważ nie wymaga to od Ciebie żadnych dodatkowych dopłat. Natomiast zależy nam na przejrzystości i w związku z tym w przesyłamy fakturę korygującą i prosimy o potwierdzenie ich odebrania przez kliknięcie poniższego przycisku:

Wprowadziliśmy zmiany w regulaminie i polityce prywatności